BitBay

BitBay – Portfel oraz giełda BitCoin

Portfele do zakupu, przechowywania, wypłacania i przesyłania BitCoin będą Ci potrzebne przy prowadzenie Biznesu w Internecie. Ja korzystam z polskiego potrfela BitBay i gorąco go polecam.
W BitBay masz możliwość bezpośredniego zakupu BTC, ETH, LSK, LTC tradycyjnym przelewem bankowym
•szybki zakup BitCoin przelewem bankowym
•wypłata BitCoin w gotówce bez karty (całkowicie anonimowo – bankomaty Euronet)
•wymiana BitCoin na gótówkę w każdym bankomacie na świecie
•płatności rachunków (prąd, TV, telefon, kredyt, czynsz, itp.) za pomocą BitCoin
•karta do płatności BitCoinem na całym świecie
•wymina BitCoin na inne waluty USD, EURO oraz ETHER, LISK, LITECOIN
•giełda BitCoin i innych kryptowalut

Otwórz i przetestuj → portfel BitBay

Na filmie poniżej pokażę Ci jak założyć portfel i konto na BitBay

Na filmie poniżej dowiesz się jak kupić BitCoiny na BitBay

Wypłacaj BitCoiny w BANKOMACIE
Konto na platformie BitBay daje Ci możliwość WYPŁATY BitCoin poprzez:

•wypłatę gotówki w tradycyjnym bankomacie (bez posiadania karty płatniczej)

•płatności w sklepach, restauracjach, na stacjach paliw, hotelach (kartą płatniczą MASTERCARD powiązaną z Twoim kontem w BitBay)

•płacenie tradycyjnych rachunków (abonament telefoniczny, prąd, rata kredytu, wynajem mieszkania, itp

•wymianę na inne waluty Ether (ETH), Lisk (LSK) oraz LiteCoin (LTC)

BitCoin wypłacaj w każdym bankomacie w całej Polsce i za granicą
Chcesz wypłacić swoje BitCoin z bankomatu?
→ Otwórz darmowe konto na BitBay i wypłacaj BitCoin na całym świecie!

 

 

UWAGA
Oszczędzanie, inwestowanie oraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej (zarobkowej), inwestycje w tak zwane „farmy” BitCoin (poprzez firmę o której mowa na tej stronie powyżej), a także zarabianie na rynku reklamy w Internecie (RTB, revshare, bankowe programy partnerskie takie jak mBank.net.pl, ZANOX czy SystemPartnerski.pl, inne programy partnerskie oferujące zarabianie online np. Program Partnerski Złote Myśli, program reklamowy Google AdSense, program Google AdWords), wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału zainwestowanego w tego typu działalność.
Poziom ryzyka jest tym wyższy, im wyższy jest zysk, jaki może przynieść dana inwestycja. Najniższym ryzykiem obarczone są – jak należy się domyśleć – lokaty terminowe i konta oszczędnościowe. Największym – akcje spółek notowanych np. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycja we własny Biznes (działalność gospodarcza).
Jeśli nie jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, nie zaciągaj kredytów na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej czy inwestycje. Na rozpoczęcie własnego Biznesu bądź inwestycji przeznaczaj tylko takie pieniądze, które możesz stracić, bez ryzyka zmiany (pogorszenia) Twojego obecnego standardu życia.
Zanim zaczniesz prowadzić działalność zarobkową bądź inwestycyjną przeznacz sporo czasu na regularną naukę (poznanie) zasad działalności Biznesowej (inwestycyjnej). Możesz skorzystać także z pomocy licencjonowanych doradców inwestycyjnych. Regularnie czytaj książki, oglądaj materiały video poświęcone Biznesowi oraz rozwijaniu inteligencji finansowej. Zapoznaj się koniecznie i bardzo dokładnie z pozycją Leszka Czarneckiego „Biznes po prostu” oraz książkami i materiałami edukacyjnymi Roberta Kiyosaki.
Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.
Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią jakiejkolwiek formy doradztwa inwestycyjnego czy konsultacji.
Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrzych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.
Informacja handlowa zamieszczona w niniejszym serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów w rozumieniu przepisów prawa.
Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.