Co to jest BitCoin... waluta XXI wieku

BitCoin to przyszłość pieniędzy. To pierwsza zdecentralizowana

waluta cyfrowa, działająca na zasadzie: od osoby – do osoby,

bez pośrednictwa banku z depozytem centralnym.

BitCoin to waluta (krypto waluta), którą od 2009 roku możemy

płacić w internecie i nie tylko, bo dzisiaj BitCoinami zapłacisz za kawę,

pizzę czy bilety lotnicze (Polskie Linie Lotnicze LOT przyjmują już płatności BitCoinami). 

BitCoin ma tą przewagę nad każdą inną walutą świata, że jest całkowicie niezależny od

rządów, instytucji państwowych i prywatnych.


BitCoin jest też zabezpieczony przed inflacją, ponieważ nie można „dodrukowywać” nowych

BitCoinów (ich liczba wyniesie maksymalnie 21 milionów). Z tego względu BitCoin jest dla

INWESTORÓW nowoczesną alternatywą dla fizycznego ZŁOTA. 

Transakcje na rynku BitCoin obsługiwane są przez niezależne duże firmy, które posiadają tak

zwane „kopalnie BitCoin„.


BitClub Network

Sprawdzona i Bezpieczna Inwestycja w BitCoin

Czym jest wydobywanie (mining)?

Wydobywanie jest podstawą działania Bitcoin. Nowe Bitcoiny są tworzone jako nagroda dla wydobywających zabezpieczających i potwierdzających płatności w łańcuchu.


Możliwości jakie daje BitClub

Z BitClub Network zarabiasz codziennie z naszej wspólnej puli wydobywczej. Mamy też program poleceń, możesz więc zarabiać zapraszając do BitClub innych.

Jeśli jesteś gotowy do zakupu minimum 1 puli wydobywczej $500 ?


Jakie są PIERWSZE KROKI po REJESTRACJI w BitClub? 

Po rejestracji w BitClub, dokonaj opłatę rejestracyjną $99. 

Płatność wykonasz wyłącznie w BitCoinach.

Na → prezentacjach video, mój sponsor i partner w biznesie Damian Żukiewicz pokazuje

jak poruszać się po BitClub Network oraz jak dokonać pierwszej inwestycji

w wydobycie BitCoinów. KONIECZNIE ZOBACZ TE PREZENTACJE.

Zostań „cyfrowym górnikiem” i wydobywaj BitCoiny zarabiając PASYWNIE nawet 120% rocznie

Inwestycja w wydobycie BitCoin jest całkowicie pasywna.

To znaczy, że nie musisz codziennie logować się do programu i oglądać reklam tak jak w przypadku programów revshare. Inwestując w sprzęt do wydobywania BitCoin, stajesz się udziałowcem firmy i zarabiasz procent od zysku.

Dodatkowo zarabiasz na wzroście wartości BitCoina w czasie Twojej inwestycji.


Wydobywaj BitCoin we współpracy ze sprawdzoną i wiarygodną organizacją BitClubNetwork.


Ile zarobisz na inwestycji w kopalnię BitCoin?


Pamiętaj, że w kopalni BitCoin zarabiamy pieniądze na własnej inwestycji, a nie na polecaniu kopalni (tak jak zarabia się w programach partnerskich).

Oczywiście możemy też polecić organizację BitClub, ale nie zarobimy na tym ogromnych pieniędzy.

Aby zarabiać musisz zainwestować w sprzęt do wydobycia BitCoinów.

BitClub daje nam możliwość inwestycji w 3 różnych pulach wydobywczych. Wszystkie Bitcoiny z każdej puli będą wypłacane i dzielone między wszystkich członków mających w danej puli udziały.

 

Ile kosztują udziały w każej z puli?

Pula #1 – koszt zakupu 1 udziału to 500$

Pula #2 – koszt zakupu 1 udziału to 1.000$

Pula #3 – koszt zakupu 1 udziału to 2.000$


Ceny powyżej podane są w dolarach [USD] ale zakup udziałów dokonujemy tylko i wyłacznie w BitCoinach (ich równowartości na dany dzień).

Zanim więc zainwestujesz w kopalnię, musisz posiadać swój własny portfel BitCoin (ja korzystam i jestem bardzo zadowolony z portfela BitBay).
Po zakupie udziałów w puli, będziesz otrzymywać (zarabiać) Bitcoiny aż przez  1000 dni! Procent ze wszystkich wydobywanych Bitcoinów będzie wykorzystywany do opłacenia kosztów wydobycia i zakupu nowego sprzętu.

 

Ile zarobisz na swoich udziałach?

Pula #1 - Będziesz otrzymywał 50% z uzyskanego zysku z wydobycia BitCoinów, a drugie 50% będzie wykorzystywane na opłaty związane z wydobywaniem i na zakup dodatkowych udziałów.

Pula #2 - Będziesz otrzymywał 60% z uzyskanego zysku z wydobycia BitCoinów, a pozostałe 40% będzie wykorzystywane na opłaty związane z wydobywaniem i na zakup dodatkowych udziałów.

Pula #3 - Będziesz otrzymywał 70% z uzyskanego zysku z wydobycia BitCoinów, a pozostałe 30% będzie wykorzystywane na opłaty związane z wydobywaniem i na zakup dodatkowych udziałów.

Bardziej opłaclne jest więc dla mnie i Ciebie, kupienie 1 udziału w puli #3 niż 4 udziałów w puli #1, choć w obu wypadkach inwestujemy tyle samo, bo $2.000

 

Przykładowe obliczenie Twojego zysku z inwestycji w wydobycie BitCoinów


Jeśli w puli #1 całkowita ilość Bitcoinów wydobytych danego dnia = 1 BTC i mamy 100 udziałowców, każdy udział zarobi 0.01 BTC (jedna setna BitCoina).

Z tej kwoty 50% będzie wypłacone członkowi jako zysk (0.005 BTC), a drugie 50% (0.005 BTC) będzie wykorzystane do opłacenia kosztów wydobywania i na zakup kolejnych udziałów.

Więc jesli 1 Bitcoin kosztuje dzisiaj 600 USD a Ty masz jeden udział w puli #1, zarobisz $6.00 USD (0.01 BTC) z czego $3.00 będzie wypłacone, a $3.00 wykorzystane na opłacenie kosztów wydobywania i zakup kolejnego udziału w Twoim imieniu.

W tym przypadku zakupiłbyś 0.005 udziału za swoje $3.00 i miałbyś w sumie 1.005 udziałów zarabiających dla Ciebie następnego dnia.

WAŻNE. Każdy pełen oraz częściowy udział będzie trwał czyli zarabiał pieniądze dla Ciebie przez 600 dni.

Jest to spowodowane ciągłym wzrostem wyliczeń i mocy komputerów niezbędnych do kalkulacji. BitCoin został tak zaprojektowany, że wraz z upływem czasu jest coraz trudniej wydobywać Bitcoiny (trzeba użyć więcej mocy obliczeniowej i więcej prądu).

Zobacz jak wyglądają nasze jednostki wydobywcze

Dlaczego WARTO dokonać INWESTYCJI w BitCoin? – Sylwester Suszek

UWAGA

Oszczędzanie, inwestowanie oraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej (zarobkowej), inwestycje w tak zwane „farmy” BitCoin (poprzez firmę o której mowa na tej stronie powyżej), a także zarabianie na rynku reklamy w Internecie (RTB, revshare, bankowe programy partnerskie takie jak mBank.net.pl, ZANOX czy SystemPartnerski.pl, inne programy partnerskie oferujące zarabianie online np. Program Partnerski Złote Myśli, program reklamowy Google AdSense, program Google AdWords), wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału zainwestowanego w tego typu działalność.

Poziom ryzyka jest tym wyższy, im wyższy jest zysk, jaki może przynieść dana inwestycja. Najniższym ryzykiem obarczone są – jak należy się domyśleć – lokaty terminowe i konta oszczędnościowe. Największym – akcje spółek notowanych np. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycja we własny Biznes (działalność gospodarcza).

Jeśli nie jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, nie zaciągaj kredytów na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej czy inwestycje. Na rozpoczęcie własnego Biznesu bądź inwestycji przeznaczaj tylko takie pieniądze, które możesz stracić, bez ryzyka zmiany (pogorszenia) Twojego obecnego standardu życia.

Zanim zaczniesz prowadzić działalność zarobkową bądź inwestycyjną przeznacz sporo czasu na regularną naukę (poznanie) zasad działalności Biznesowej (inwestycyjnej). Możesz skorzystać także z pomocy licencjonowanych doradców inwestycyjnych. Regularnie czytaj książki, oglądaj materiały video poświęcone Biznesowi oraz rozwijaniu inteligencji finansowej. Zapoznaj się koniecznie i bardzo dokładnie z pozycją Leszka Czarneckiego „Biznes po prostu” oraz książkami i materiałami edukacyjnymi Roberta Kiyosaki. 

Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.

Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią jakiejkolwiek formy doradztwa inwestycyjnego czy konsultacji.

Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrzych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.

Informacja handlowa zamieszczona w niniejszym serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów w rozumieniu przepisów prawa.

Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.

 

Pierwsze kroki w BitClub #1 – Back office

Kilka słów od Damiana.

B3TEAMb3team.htmlb3team.htmlshapeimage_3_link_0