BitClubNetwork

Co to jest BitCoin… waluta XXI wieku

BitCoin to przyszłość pieniędzy. To pierwsza zdecentralizowana
waluta cyfrowa, działająca na zasadzie: od osoby – do osoby,
bez pośrednictwa banku z depozytem centralnym.
BitCoin to waluta (krypto waluta), którą od 2009 roku możemy płacić w internecie i nie tylko, bo dzisiaj BitCoinami zapłacisz prawie za wszystko.
BitCoin ma tą przewagę nad każdą inną walutą świata, że jest całkowicie niezależny od
rządów, instytucji państwowych i prywatnych.

PIERWSZA POLSKA PIOSENKA O KRYPTOWALUCIE BITCOIN

BitCoin jest też zabezpieczony przed inflacją, ponieważ nie można „dodrukowywać” nowych
BitCoinów (ich liczba wyniesie maksymalnie 21 milionów). Z tego względu BitCoin jest dla
INWESTORÓW nowoczesną alternatywą dla fizycznego ZŁOTA.
Transakcje na rynku BitCoin obsługiwane są przez niezależne duże firmy, które posiadają tak
zwane „kopalnie BitCoin„

BitClubNetwork

Sprawdzona i Bezpieczna Inwestycja w BitCoin

Z poniższego filmu dowiesz się czym jest BitCoin

 

 

Czym jest wydobywanie (mining)?
Wydobywanie jest podstawą działania Bitcoin. Nowe Bitcoiny są tworzone jako nagroda dla wydobywających zabezpieczających i potwierdzających płatności w łańcuchu.

Możliwości jakie daje BitClub
Z BitClubNetwork zarabiasz codziennie z naszej wspólnej puli wydobywczej. Mamy też program poleceń, możesz więc zarabiać zapraszając do BitClub innych.

Jeśli jesteś gotowy do zakupu minimum 1 puli wydobywczej $500 ?

 

Jakie są PIERWSZE KROKI po REJESTRACJI w BitClub?
Po rejestracji w BitClub, dokonaj opłatę rejestracyjną $99.
Płatność wykonasz wyłącznie w BitCoinach.

Na filmie poniżej pokażę Ci jak się zarejestrować, zweryfikować i dokonać upgradu konta

Zostań „cyfrowym górnikiem” i wydobywaj BitCoiny zarabiając PASYWNIE
Inwestycja w wydobycie BitCoin jest całkowicie pasywna.
To znaczy, że nie musisz codziennie logować się do programu i oglądać reklam tak jak w przypadku programów revshare. Inwestując w sprzęt do wydobywania BitCoin, stajesz się udziałowcem firmy i zarabiasz procent od zysku.
Dodatkowo zarabiasz na wzroście wartości BitCoina w czasie Twojej inwestycji.

Wydobywaj BitCoin we współpracy ze sprawdzoną i wiarygodną organizacją BitClubNetwork.

Ile zarobisz na inwestycji w kopalnię BitCoin?

Na poniższych filmach zobaczysz ile ja zarobiłem w BitClubNetwork.

Aby zarabiać musisz zainwestować w sprzęt do wydobycia BitCoinów.
BitClub daje nam możliwość inwestycji w 3 różnych pulach wydobywczych oraz w pule założycielską.

Wszystkie Bitcoiny z każdej puli będą wypłacane i dzielone między wszystkich członków mających w danej puli udziały.

Ile kosztują udziały w każdej z puli?
Pula #1 – koszt zakupu 1 udziału to 500$
Pula #2 – koszt zakupu 1 udziału to 1.000$
Pula #3 – koszt zakupu 1 udziału to 2.000$
Pula założycielska – koszt zakupu 1 udziału to 3.500$

Ceny powyżej podane są w dolarach [USD] ale zakup udziałów dokonujemy tylko i wyłącznie w BitCoinach (ich równowartości na dany dzień).
Zanim więc zainwestujesz w kopalnię, musisz posiadać swój własny portfel BitCoin (ja korzystam i jestem bardzo zadowolony z portfela BitBay oraz BlockChain).
Po zakupie udziałów w puli, będziesz codziennie otrzymywać (zarabiać) Bitcoiny aż przez 1000 dni!

Na filmie poniżej pokaże Ci jak kupić pule wydobywczą Bitcoin za 500$

 

Pule GPU

Pule GPU

Teraz dostępne są również pule GPU! Pula GPU pozwala wydobywać kryptowaluty takie jak:

• Ethereum
• Ethereum Classic
• Monero
• ZCash

Pula GPU nie posiada wymuszonej reinwestycji! Oznacza to, że całość wydobytych monet trafia prosto na Twój portfel. Pula GPU w przeciwieństwie do puli BitCoinowej pracuje przez 2000 dni.

Możesz przestawiać wydobywane waluty dowolną ilość razy kiedy chcesz.

Każda z zakupionych puli potrzebuje 30 dni od daty zakupu zanim zacznie kopać.

Ile zarobisz na polecaniu BitClubNetwork?

Prowizje ze sprzedaży bezpośredniej:

1. TEAM 1

Pierwsza i druga bezpośrednio zaproszona osoba – 5% prowizji za zakupione pule

2. TEAM 2

Trzecia, czwarta i piąta bezpośrednio zaproszona osoba – 6% prowizji za zakupione pule oraz 1% prowizji za zakupione pule przez osoby w drugiej linii

3. TEAM 3

Szósta, siódma i ósma bezpośrednio zaproszona osoba – 7% prowizji za zakupione pule oraz 2% prowizji za zakupione pule przez osoby w drugiej linii i 1% za zakupione pule przez osoby z trzeciej linii

4. TEAM 4

dziewiąta i każda kolejna zaproszona osoba – 8% prowizji za zakupione pule oraz 2% prowizji za zakupione pule przez osoby w drugiej linii i 1% za zakupione pule przez osoby z trzeciej linii oraz 1% za zakupione pule przez osoby z czwartej linii

 

BONUS ZA REINWESTYCJE W CZĘŚCIOWE UDZIAŁY

1. TEAM 1

Pierwsza i druga bezpośrednio zaproszona osoba – 10% prowizji za zakupione częściowe udziały

2. TEAM 2

Trzecia, czwarta i piąta bezpośrednio zaproszona osoba – 12% prowizji za zakupione częściowe udziały oraz 2% prowizji za zakupione częściowe udziały przez osoby w drugiej linii

3. TEAM 3

Szósta, siódma i ósma bezpośrednio zaproszona osoba – 15% prowizji za zakupione częściowe udziały oraz 5% prowizji za zakupione częściowe udziały przez osoby w drugiej linii i 3% za zakupione pule przez osoby z trzeciej linii

4. TEAM 4

dziewiąta i każda kolejna zaproszona osoba – 18% prowizji za zakupione częściowe udziały oraz 8% prowizji za zakupione częściowe udziały przez osoby w drugiej linii i 6% za zakupione częściowe udziały przez osoby z trzeciej linii oraz 3% za zakupione częściowe udziały przez osoby z czwartej linii

 

BONUS BINARNY

W BitClub Network możesz również otrzymywać wynagrodzenie z planu binarnego. Dzięki temu możesz zarabiać duże pieniądze na polecaniu programu innym osobom.

Każda osoba kupująca pulę wydobywcze z Twojego polecenia to prowizja ze sprzedaży bezposredniej. Jednak aby otrzymać prowizję ze sprzedaży danej puli, sam musisz być w jej posiadaniu. Przykładowo kiedy ktoś kupi pulę za 1000$ a Ty posiadasz tylko za 500$, prowizja zostanie zamrożona do czasu zakupienia przez Ciebie puli o wartości 1000$. Oprócz prowizji otrzymujesz również punkty do drzewka. I tak za pulę o wartości:

 • 500$ otrzymujesz 3 pkt
 • 1 000$ otrzymujesz 6 pkt
 • 2 000$ otrzymujesz 12 pkt
 • GPU 1 000$ otrzymujesz 6 pkt
 • GPU 5 000$ otrzymujesz 30 pkt

W momencie uzyskania 15 punktow po każdej ze stron, zamyka się tzw. cykl i otrzymasz BitCoiny o wartości 200$.

Punkty otrzymujesz również, kiedy osoba w Twojej strukturze zakupi pulę. Nie musi to być Twój bezpośredni polecony! Rejestrując się z mojego polecenia będziesz otrzymywać punkty dzięki mojej aktywności, gdyż kolejne zaproszone przeze mnie osoby znajdą się pod Tobą. Jedną ze stron Twojego drzewa binarnego będzie budowana przez mnie, a Tobie zostaje tylko budowanie drugiej strony.

RANGI

 

Kwalifikacje do osiągnięcia rangi to:

Każdy nowy użytkownik posiadający co najmniej jedną pulę uzyskuje rangę Miner, która umożliwia mu zamknięcie maksymalnie czterech takich cykli w ciągu dnia i osiągnięcie zarobków dziennych na poziomie 800$.

Dostępne w serwisie rangi oraz odpowiadająca im ilość możliwych do zamknięcia cykli w ciągu dnia to:

 • Miner – 4 cykle
 • Builder – 5 cykli
 • Pro Builder – 6 cykli
 • Master Builder – 8 cykli
 • Monster Builder – 10 cykli
 • Mega Monster Builder – 12 cykli

Dostępne sa również premie za zamknięcia cykli swoich poleconych, czyli tzw. Matching bonus.

Matching Bonus

 

 

Pierwsze kroki w BitClub #1 – Back office

 

UWAGA
Oszczędzanie, inwestowanie oraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej (zarobkowej), inwestycje w tak zwane „farmy” BitCoin (poprzez firmę o której mowa na tej stronie powyżej), a także zarabianie na rynku reklamy w Internecie (RTB, revshare, bankowe programy partnerskie takie jak mBank.net.pl, ZANOX czy SystemPartnerski.pl, inne programy partnerskie oferujące zarabianie online np. Program Partnerski Złote Myśli, program reklamowy Google AdSense, program Google AdWords), wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości kapitału zainwestowanego w tego typu działalność.
Poziom ryzyka jest tym wyższy, im wyższy jest zysk, jaki może przynieść dana inwestycja. Najniższym ryzykiem obarczone są – jak należy się domyśleć – lokaty terminowe i konta oszczędnościowe. Największym – akcje spółek notowanych np. na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz inwestycja we własny Biznes (działalność gospodarcza).
Jeśli nie jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, nie zaciągaj kredytów na rozwinięcie swojej działalności gospodarczej czy inwestycje. Na rozpoczęcie własnego Biznesu bądź inwestycji przeznaczaj tylko takie pieniądze, które możesz stracić, bez ryzyka zmiany (pogorszenia) Twojego obecnego standardu życia.
Zanim zaczniesz prowadzić działalność zarobkową bądź inwestycyjną przeznacz sporo czasu na regularną naukę (poznanie) zasad działalności Biznesowej (inwestycyjnej). Możesz skorzystać także z pomocy licencjonowanych doradców inwestycyjnych. Regularnie czytaj książki, oglądaj materiały video poświęcone Biznesowi oraz rozwijaniu inteligencji finansowej. Zapoznaj się koniecznie i bardzo dokładnie z pozycją Leszka Czarneckiego „Biznes po prostu” oraz książkami i materiałami edukacyjnymi Roberta Kiyosaki.
Treści zamieszczone w materiałach zawartych na niniejszej stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i reklamowy, nie mogą być traktowane jako forma doradztwa, konsultacji czy rekomendacji.
Informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią jakiejkolwiek formy doradztwa inwestycyjnego czy konsultacji.
Właściciel niniejszej strony internetowej nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów oraz reklam znajdujących się w serwisach zewnętrzych, do których linki zamieszczone są na niniejszej stronie.
Informacja handlowa zamieszczona w niniejszym serwisie internetowym nie stanowi ofert świadczenia usług lub oferty sprzedaży jakichkolwiek produktów w rozumieniu przepisów prawa.
Właściciel zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian oraz poprawiania informacji zawartych na stronie internetowej w każdym czasie i w jakimkolwiek zakresie bez wcześniejszego powiadamiania użytkowników. Bez uprzedzenia mogą być również zmieniane zasady korzystania z serwisu.

Dodaj komentarz