CoinDeal

 

CoinDeal to giełda kryptowalut założona przez trzech doświadczonych traderów: Adama BiczaFilipa Dzierżaka i Kajetana Maćkowiaka. Platforma dzięki swoim wynikom sięgającym nawet 23 000 000 dolarów dziennego obrotu, dołączyła do czołówki najlepszych giełd na świecie według rankingu Coinmarketcap.

Nasza firma zlokalizowana jest na Malcie. Jako pełnoprawna firma podlegamy organowi- Malta Digital Innovation Authority, który obecnie gwarantuje naszym użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa na rynku.

CO OFERUJEMY

Jesteśmy jedną z największych giełd w Europie, która w swojej ofercie posiada ponad 30 par kryptowalut, włączając najpopularniejsze kryptowaluty takie jak Ethereum, Bitcoin czy Litecoin oraz waluty FIAT: euro (EUR), dolar (USD), funt brytyjski (GBP), polski złoty(PLN) oraz rubel (RUB). Zależy nam na tym, aby użytkownicy brali aktywny udział w rozwoju CoinDeal, dlatego co miesiąc w ramach konkursu użytkownicy mogą zgłaszać nowe waluty i w formie głosowania decydować o dwóch z największą ilością głosów, które zostaną umieszczone na giełdzie CoinDeal.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasza platforma posiada najwyższe zabezpieczenia standardu SSL zintegrowane z funkcjonalnościami Cloudflare. Konta użytkowników są chronione przez wielopoziomową weryfikację 2FA. Do wypłat środków konieczne jest potwierdzenie mailowe, gdzie co ważne – monitorujemy i alarmujemy o logowaniach z innych adresów IP niż zwykle. Środki w 90% są przechowywane na cold wallet-ach chronionych przez Multisignature.

NASZ ZESPÓŁ

Adam Bicz, Filip Dzierżak i Kajetan Maćkowiak są założycielami CoinDeal. Adam swoje wieloletnie doświadczenie w sektorze IT oraz blockchain budował na arenie międzynarodowej. Jako główny programista CoinDeal jest liderem zespołu, który odpowiada za rozwój i bezpieczeństwo giełdy. Filip pełni funkcję dyrektora operacyjnego. Nadzoruje procesy zachodzące w spółce, zarządza całym zespołem, aktywnie wspiera rozwój projektu oraz koordynuje realizację wcześniej obranej wizji giełdy. Kajetan od lat jest zaangażowany we współtworzenie projektów z obszaru technologii blockchain. Zarządza całym działem marketingu operacyjnego oraz odpowiada za tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej giełdy. Jest współtwórcą marek o globalnym zasięgu takich jak Paycoiner i BuyCoinNow.

DANE FIRMY

UE NIP: C 88465
Nazwa firmy: CoinDeal Limited
Adres siedziby: Villa Malitah Mediterranean Street, The Village St. Julians STJ 1870 Malta