DasCoin – PROMOCJA tylko do 31 sierpnia

 

Przypominam o niesamowitej ofercie Netleaders, która kończy się o 23:59 w dniu 31 sierpnia (w czwartek). Jest to najlepsza jak dotąd promocja i nigdy się nie powtórzy. Teraz jest czas. Zegar bije.

Nowi i istniejący posiadacze licencji mają powód do świętowania, a szczegółowe informacje o obu ofertach znajdziesz poniżej. Nie zapominaj, że jest to bezprecedensowa możliwość zmaksymalizowania cykli przed usunięciem systemu Frequency Lock w dniu 1 października (co możesz przeczytać na końcu tej wiadomości).

NOWE LICENCJE

Do godziny 23:59 w dniu 31 sierpnia (w czwartek!) Wszystkie nowe licencje otrzymają następujące bonusy:

Istniejący posiadacze licencji

Jeśli zastanawiasz się nad aktualizacją licencji, teraz jest idealny czas.

Zwiększ licencję przed godz. 23:59 dnia 31 sierpnia i otrzymaj 10% Bonus Cycles i zachowaj Frequency Lock oryginalnej licencji!

To wyjątkowa okazja, aby zmaksymalizować korzyści wynikające z licencji przed usunięciem Frequency Lock 30 września.

Po 30 września wszystkie nowe cykle zakupione lub otrzymane nie będą miały Frequency Lock. Zamiast tego trzeba je będzie ręcznie zgłosić do kolejki Minting i będzie podlegać Frequency w momencie ich składania. Frequency będzie się zmieniać 1 i 16 dnia każdego miesiąca.

Co to znaczy?

Oznacza to, że od 1 października, kiedy kupujesz licencję, musisz zdecydować, kiedy przesłać swoje cykle do kolejki Minting.
Musisz zdecydować:
a) czy trzymasz swoje cykle i czekasz na uaktualnienia (podwojenie cykli – upgrades)
b) zgłaszasz swoje cykle natychmiast do kolejki Minting i rezygnujesz z uaktualnienia (podwojenia cykli – upgrades), ale zablokujesz niższe Frequency.

Jeśli kupisz licencję przed 30 września, nie musisz podejmować tej decyzji: cykle są automatycznie wysyłane, a Ty otrzymasz również podwojenie cykli w każdym Upgrade, na które masz prawo – mimo że Twoje Cykle będą już w Kolejce Minting. To ogromna korzyść.