!!!PROMOCJA!!! FuturoCoin

Promocja trwa do 1 maja 2018

1. Jeżeli zakupisz Pakiet Miningowy FuturoCoin za 500$ otrzymasz ode mnie jedną paczkę reklamową – AdPack – o wartości 50$ do wykorzystania na koncie w mojej strukturze
2. Jeżeli zakupisz Pakiet Miningowy FuturoCoin za 1000$ otrzymasz ode mnie dwie paczki reklamowe – AdPack – o wartości 100$ do wykorzystania na koncie w mojej strukturze
3. Jeżeli zakupisz Pakiet Miningowy FuturoCoin za 5000$ otrzymasz ode mnie pięć paczek reklamowych – AdPack – o wartości 250$ do wykorzystania na koncie w mojej strukturze

Witaj
Jeżeli jesteś tutaj to znaczy że zainteresowałeś się moją propozycją współpracy w wydobywaniu FuturoCoin. To bardzo dobry krok.
FuturoCoin to Kryptowaluta emitowana przez firmę FutureNet.
FutureNet to światowa firma, która działa na wielu płaszczyznach biznesowych.

Biuro FutureNet Wrocław. Damian Żukiewicz, Roman Ziemian, Zbyszek Lemański, Mariusz Pelczarski

Rejestrując się w FutureNet dostajesz dostęp do wszystkich tych płaszczyzn.

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z FutureNet to zachęcam Cię do zapoznania się z poniższymi informacjami na temat firmy:

Oto kilka płaszczyzn biznesowych FutureNet

1. Portal społecznościowy FutureNet
To jedyny portal który wynagradza swoich użytkowników za aktywność.
Robiąc więc dokładnie to, do czego służą media społecznościowe, czyli komentując, udostępniając, dodając nowych znajomych, używając komunikatora FutureVoip zostajemy wynagradzani.
Dodatkowo zarabiać można na rozwoju portalu i rejestracji nowych użytkowników, wystarczy wykupić tzw. Media Points i miejsce w tzw. Matrycy. W FutureNet dostępnych jest 6 matryc za 10$, 25$, 50$, 100$, 500$ i 1000$ i za każdą z nich otrzymasz odpowiadającą im ilość Media Points. Więcej dowiesz się >>TUTAJ<<

2. Kryptowaluta FuturoCoin
Wydobycie FuturoCoin wystartowało w styczniu 2018 roku i potrwa około 10 lat.
W tym czasie zostanie wykopanych 100 milionów monet.
FuturoCoin jest juz obecny na kilku giełdach :
* CoinDeal.com
* YoBit.net
* Piyasa.net
* SouthXchange

Wydobywać FuturoCoin można poprzez wykupienie Pakietu Miningowego, który przez dwa lata pracuje dla nas i kopie FuturoCoiny, które co minutę trafiają na nasze portfele. Więcej dowiesz się >>TUTAJ<<

Aby wziąć udział w mojej promocji wykonaj następujące kroki:
* 1. Zarejestruj się w platformie Future.Network >>TUTAJ<<
pamiętaj, że zgodnie z regulaminem możesz mieć tylko jedno konto na jedno gospodarstwo domowe

* 2. Uzupełnij dane zgodne ze stanem faktycznym

* 3. Wykup odpowiedni dla Ciebie Pakiet Wydobywczy FuturoCoin
do wyboru masz następujące pakiety :
# za 100$
# za 250$
# za 500$
# za 1000$
# za 5000$
# za 10000$
# za 25000$

* 4. Skontaktuj sie ze mną mailowo: dr.hajs.project@gmail.com
wyślij swój login i informację jaki pakiet zakupiłeś

3. Program reklamowy FutureAdPro
Kupując pakiet reklamowy AdPack za 50$ otrzymujesz 800 wyświetleń swojej strony oraz dodatkowo uprawnia Cię on do udziału w podziale wpływów ze sprzedaży reklam i innych źródeł dochodu, jezeli wykonamy czyność w postaci obejrzenia 10 reklam dziennie. Więcej dowiesz się >>TUTAJ<<

Roman Ziemian -CEO, Zbyszek Lemański – leader

4. Future Leasing – http://futurenetlease.com/

5. Fundacja FutureNet
Fundacja FutureNet wspiera nie tylko konkretne osoby, ale także chętnie dokłada cegiełki do rozwoju wielu instytucji, które pomagają potrzebującym.

6. FutureNet Cloud – http://futurenet.club/cloud_app

7. FutureNet Voip


W kwietniu 2018 FutureNet osiągnął trzecie miejsce w rankingu Alexy.
Alexa to globalny ranking, który bierze pod uwagę miliony internautów, którzy korzystają z jednej z ponad 25 tysięcy różnych rozszerzeń przeglądarki. FutureNet znajduje się w rankingu firm z sektora sprzedaży bezpośredniej. Ranking aktualizuje się codziennie.

Nota prawna. Ryzyko inwestycyjne.

Właścicielem strony internetowej www.drhajs.pl oraz niniejszego kanału YouTube jest Zbigniew Lemański. Strona internetowa oraz kanał YouTube poświęcony jest wyłącznie edukacji finansowej.

Informacje zawarte na tym video mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej (biznesowej) skontaktuj się z licencjonowanym doradcą inwestycyjnym, prawnikiem (radcą prawnym) oraz księgowym.